Blacharstwo i lakiernictwo

Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych wszystkich marek samochodów oraz naprawach wynikających z eksploatacji pojazdów.

Naprawy blacharskie wykonywane są na specjalistycznych urządzeniach. Dokładamy wszelkich starań aby każdy samochód opuszczający nasz zakład spełniał wszystkie normy producenta danej marki samochodu. Śledzimy na bieżąco nowinki techniczne i technologiczne branży motoryzacyjnej dlatego nie stanowi dla nas problemu naprawa elementów aluminiowych czy elementów z tworzyw sztucznych. Wszelkie naprawy w naszym zakładzie wykonują pracownicy z wykształceniem specjalistycznym.

Lata doświadczeń jakie posiada zakład w zakresie blacharstwa i lakiernictwa pojazdowego pozwala na wysoki standard i jakość wykonywanych usług. Naprawy lakiernicze wykonujemy wg technologii i na materiałach renomowanych firm, dysponujemy własnymi mieszalniami lakierów. Lakierowanie odbywa się w kabinie bezpyłowej włoskiej firmy SAIMA. Częste szkolenia, w których bierzemy czynny udział sprawiają, że na bieżąco jesteśmy z wszelkimi nowinkami technologicznymi. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wysoki poziom umiejętności.

© 2016 Copyright rembud-trzebinia.pl Generalne Wykonawstwo Inwestycji Budowlanych

Projekt i Realizacja:Blowmedia.pl