Nasza oferta

Blacharstwo i lakiernictwo

Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych wszystkich marek samochodów oraz naprawach wynikających z eksploatacji pojazdów.

Naprawy blacharskie wykonywane są na specjalistycznych urządzeniach. Dokładamy wszelkich starań aby każdy samochód opuszczający nasz zakład spełniał wszystkie normy producenta danej marki samochodu. Śledzimy na bieżąco nowinki techniczne i technologiczne branży motoryzacyjnej dlatego nie stanowi dla nas problemu naprawa elementów aluminiowych czy elementów z tworzyw sztucznych. Wszelkie naprawy w naszym zakładzie wykonują pracownicy z wykształceniem specjalistycznym.

Lata doświadczeń jakie posiada zakład w zakresie blacharstwa i lakiernictwa pojazdowego pozwala na wysoki standard i jakość wykonywanych usług. Naprawy lakiernicze wykonujemy wg technologii i na materiałach renomowanych firm, dysponujemy własnymi mieszalniami lakierów. Lakierowanie odbywa się w kabinie bezpyłowej włoskiej firmy SAIMA. Częste szkolenia, w których bierzemy czynny udział sprawiają, że na bieżąco jesteśmy z wszelkimi nowinkami technologicznymi. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wysoki poziom umiejętności.

Wulkanizacja i geometria kół

Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami do montażu opon, naprawy uszkodzeń oraz sezonowej wymiany ogumienia i kompletnych kół.

Do pomiaru i regulacji ustawienia kół oraz osi samochodowych wykorzystujemy nowoczesne stanowisko pomiarowe, które umożliwia przede wszystkim precyzyjne wykonanie usługi.

Pomiar geometrii ustawienia kół samochodu, zgodnie z zaleceniami producenta gwarantuje bezpieczne prowadzenie, równomierne zużycie opon oraz decyduje o niskim zużyciu paliwa.

Naprawy Mechaniczne

W zakresie usług mechanicznych oferujemy naprawy i diagnostykę zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych. Naprawy samochodów dostawczych, układów jezdnych i zawieszeń, układów hamulcowych, układów rozrządu, silników, wymianę sprzęgieł oraz napraw i wymiany układów wydechowych. Zintegrowanie ze sklepem motoryzacyjnym umożliwia ekspresową dostawę części samochodowych.

Elektronika samochodowa

Diagnozujemy usterki w systemach elektroniki samochodów osobowych i dostawczych. Szybko i sprawnie przeprowadzamy pomiar. Zajmujemy się elektroniką pracy silnika oraz mechanizmu przenoszenia napędu, elektroniką systemów bezpieczeństwa oraz kontrolującą wszelkiego typu urządzenia poprawiające komfort.

Mieszalnia Lakierów

Dysponujemy szeroką gamą wysokiej jakości produktów lakierniczych, dzięki, którym jesteśmy w stanie dobrać kolor do każdego pojazdu. Posiadamy własną mieszalnię, korzystamy z komponentów wiodących firm światowych, umożliwiających opracowanie dowolnego lakieru.

Diagnostyka Komputerowa

Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki komputerowej. Komputer diagnostyczny odczytuje informacje o stanie pojazdu, wyświetla informacje o nieprawidłowościach w działaniu poszczególnych elementów samochodu oraz umożliwia odczyt poszczególnych parametrów pracy diagnozowanego podzespołu. Na tej podstawie ocena pojazdu jest szybka i bezbłędna. Diagnostyka komputerowa przyspiesza proces naprawy i zmniejsza jego koszty.

Serwis Klimatyzacji

Oferujemy także, usługi w zakresie kompleksowej naprawy, obsługi i odgrzybiania układu klimatyzacji w pojazdach z wykorzystaniem ozonowania, ultradźwięków, pianek i płynów chemicznych. Posiadamy niezbędny sprzęt, który pozwala nam wykonywać usługi w sposób solidny, tak aby naprawiane układy pozostawały sprawne i wydajne przez długi czas.

Rozliczenia Bezgotówkowe

Pozostawiając w naszej firmie pojazd do naprawy, nie muszą Państwo martwić się o środki na naprawę pojazdu. Naprawimy Państwa pojazd z najwyższą starannością, przygotujemy i przekażemy wszystkie niezbędne dokumenty do rozliczenia się bezgotówkowo z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi, dostępnymi na rynku polskim. Oznacza to, iż na podstawie stosownych pełnomocnictw reprezentujemy interesy swoich Klientów przed ubezpieczycielami.

Nasze doświadczenie w tym zakresie pozwala klientom przebrnąć przez gąszcz procedur i formalności, które należy spełnić by wyegzekwować należne odszkodowanie. Dodatkowa zaleta tego sposobu rozliczeń to brak konieczności zaangażowania własnych środków i czasu przy naprawie uszkodzonego pojazdu.
Na czas naprawy z OC i AC, zapewniamy dla naszych klientów pojazd zastępczy, za który także rozliczymy się bezgotówkowo z firmami ubezpieczeniowymi.

Usługi Autolawetą

Jesteśmy firmą świadczącą usługi wynajmu autolawety, oraz usług w zakresie pomocy drogowej. Holujemy pojazdy, powypadkowe, zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Szybko i sprawnie docieramy w miejsce kolizji oraz umożliwiamy zabezpieczenie pojazdu na własnym parkingu. Oferujemy niskie ceny napraw powypadkowych dzięki własnemu warsztatowi blacharsko – lakierniczemu.

Sklep motoryzacyjny

Integralną część naszej działalności stanowi sklep motoryzacyjny online https://m-parts.pl/ w którym dysponujemy bogatym asortymentem oryginalnych części samochodowych, jak również wysokiej jakości zamiennikami. Prowadzimy sprzedaż kosmetyków, chemii samochodowej, produktów i komponentów lakierniczych oraz trudno dostępnych części samochodowych do każdego modelu pojazdu. Współpracujemy z światowymi producentami i hurtowniami. Oferujemy ekspresowe dostawy oraz konkurencyjne ceny. Umożliwiamy dowóz zamówionego asortymentu do klienta. Nasi fachowcy dobiorą i skomponują trudne do dorobienia lakiery. Sąsiedztwo warsztatu samochodowego daje możliwość skorzystania z fachowej porady naszych mechaników.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu online pod adresem: https://m-parts.pl/

Sprzedaż samochodów używanych

Oferujemy sprzedaż samochodów używanych importowanych z całej Unii Europejskiej. Cechuje nas doświadczenie i profesjonalizm ,w naszej ofercie znajdziecie Państwo samochody które są sprawdzone, aby nie zawieść zaufania naszych klientów. Jeśli jesteś osobą która ceni sobie bezpieczną współpracę bez ryzyka , popartą fachową obsługą, serdecznie zapraszamy. Uznanie i satysfakcja naszych klientów są naszymi priorytetami.

Poniżej przedstawiamy państwu kilka zalet naszej firmy:

  • by dać kontrahentom gwarancję, iż samochody zakupione u nas mają oryginalny przebieg i są sprawne technicznie, wyrażamy zgodę na diagnostykę pojazdu w dowolnie wybranej Stacji Kontroli Pojazdów lub w serwisie,
  • jeżeli w naszej ofercie nie ma samochodu spełniającego państwa wymagania, istnieje możliwość sprowadzenia pojazdu na życzenie klienta,
  • samochody są po wszystkich opłatach celnych (cło, podatek, akcyza), przygotowane do rejestracji,
  • jako nieliczni z branży jesteśmy do państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu,
  • teren komisu jest chroniony i monitorowany.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami.
Pod poniższym linkiem znajdują się aktualnie dostępne samochody:
http://m-parts.otomoto.pl/

© 2016 Copyright rembud-trzebinia.pl Generalne Wykonawstwo Inwestycji Budowlanych

Projekt i Realizacja:Blowmedia.pl