O nas

Istniejemy na rynku od 1993 roku, jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki i naprawy zespołów w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek. Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Citroen.

Nasza wyspecjalizowana kadra posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę popartą rozmaitymi szkoleniami.  Oferujemy usługi w oparciu o nowoczesne technologie, wykorzystując dane serwisowe producenta, jak również własne doświadczenie.

Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i naprawą układu elektroniki, począwszy od układów wtryskowych, poprzez układ klimatyzacji, układów bezpieczeństwa, obsługę filtra cząstek stałych, systemach zabezpieczeń przed kradzieżą kończąc na kompleksowej mechanice pojazdowej.

Oferujemy pełen zakres napraw powypadkowych indywidualnych, oraz w systemie bezgotówkowym, z ubezpieczenia AC i OC.

Stawiamy na wysoką jakość usług i pełne zadowolenie klienta. Fachowa obsługa, przystępne ceny oraz rzeczowe podejście do pracy sprawia, że nasi klienci zostają z nami na długo. Do naszych usług przekonuje się coraz większa grupa klientów indywidualnych, oraz klienci segmentu małych i średnich firm.

Oddaj swój samochód
w ręce specjalistów

Samochód

© 2016 Copyright rembud-trzebinia.pl Generalne Wykonawstwo Inwestycji Budowlanych

Projekt i Realizacja:Blowmedia.pl